kurde sprawa sie rypła;(

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
witam juz po raz kolejny. znow komplikuja sie sprawy...ehhh. A wiec tak, pisalem juz posty o sytuacji jaka u mnie panuje. a teraz do rzeczy. na samym poczatku znajomosci z ta dziewczyna mialem przyjaciela, przynajmniej tak myslalem i rozmawialismy na rozne tematy i nadszedl temat dziewczyn. no zapytal mnie o nia to ja mowie mu ze jest super, ma fajny charakter mozna dobrze z nia pogadac na kazdy temat i wogole dobrze zalozyc rodzine z ta dziewczyna... on zaczal pic czesciej i ja sie od niego odizolowalem bo odwalal rozne nnumery i mialem juz tego dosc. z tą dziewczyną zaczelo sie mi ukladac, 14 maja miala powiedziec bylemu ze zrywa z nim kontakty wszelkie i wogole ale... i tu sie zaczyna problem...14 maja w mojej miejscowosci odbywala sie majowka i anita pojawila sie z bylym na tej zabawie- wiedzialem o tym bo mi napisala o tym, miala mu wowczas powiedziec o co chodzi. ten moj niby przyjaciel wraz z innym gamoniem oczywiscie sie upili i on chyba ze zlosci ze ja juz z nim sie nie trzymam podszedl do anity i zapytal wprost po pijaku kiedy usunela ciaze, ona odrazu do mnie wyslala sms o co chodzi i wogole a ja ze zlosci rzucilem telefonem w sciane , czulem sie z jednej strony winny bo moglem przewidziec cos takiego a z drugiej wlasnie odwrotnie. w glowie mam metlik do tej pory. ona pisala mi ze niby mmi wierzy ale odsunela sie i to bardzo , nawet tak jakby obrazona byla na mnie . od kilku dni nie pisze do mnie ani nic:( nie wiem sam co mam zrobic , jak odzyskac jej zaufanie, wiem ze musze zalatwic sprawe z tamtymi osłami ktorzy wszystko popsuli, mam duze poparcie u jej siostry i oboje myslimy jak cos zorganizowac aby jakos nas do siebie zblizyc, no ale ciezko nam to myslenie wychodzi. nie spie po nocach. ciagle mysle co robi gdzie jest, wiem ze przeplakala kilka nocy po tej sytuacji, jest nam obojgu ciezko bo jej siostra mi pisze co z nia sie dzieje. ona pewnie ma takie zalamanie, uwaza ze ma popsuta opinie , ale to ze dwoch pijakow tak mysli nie znaczy ze wszyscy, jak ją odzyskac i znow odbudowac nasze relacje aby byly jak dawniej. prosze nie pisac mi ze mam odpuscic... prosze wyraznie o jakies sposoby na to aby odbudowac to wszystko. wiem ze ciezko bedzie mi to uczynic ale sam nie mam pomyslu. ufff troche tego jest. zapraszam
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Przede wszystkim jedna podstawowa rada: pisz składniej i nie pij więcej. Musisz wybrać pomiędzy dziewczyną a alkoholem. Albo poznaj granice do której możesz pić aby nie robić głupot. Musisz po prostu dorosnąć i zdać sobie sprawę,że ludzkie uczucia to nie zabawa....
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
Znowu Ty :/

A co jej tamci 'pijacy' nagadali? Może nie wiesz wszystkiego, a ją to zabolało. Współczuję dziewczynie, bo jest manipulowana na wszystkie strony, nawet siostra nie jest fair wobec jej.

Co zrobić? Przestać mieszać w jej życiu, chlapać językiem na wszystkie strony jaka ona to wspaniała, przestać spiskować z jej siostrą...
i zacząć traktować ją poważnie :]
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
no podeszli do niej i jeden z nich tak poprostu zapytal kiedy usunela ciaze... a zrobil to specjalnie, bo ja przestalem go tolerowac i jego wybryki jakie odstawiał. Wiem, ze moge odbudowac to i potrzeba czasu ale jak moge odzyskac jej zaufanie do mnie bo ja jej zawsze mowilem prawde , nie wiem czemu teraz tak nagle ona mnie odrzuca... Mówiła mi, że dgyby nie ta sytuacja bysmy byli juz razem i to mnie najbardziej boli w tym wszystkim, że takich dwóch głupków moze zepsuć coś, na co sie pracowało dużo czasu i włożyło się duzo wysilku... jak odzyskać zaufanie?? I wiem, ze dla niej tez liczy sie opinia innych , rozmawiałem z nią na ten temat juz , że tylko oni tak mowili ale ona mysli ze wszyscy tak mowia o niej... co robić??
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
ale o co chodzi z tą ciążą i jej usuwaniem? Jak ciąże usunęła? Z kim ona niby była w ciąży? Jaka opinia?
Jaśniej bo nie rozumiem co mogło ja zaboleć i dlaczego straciła do Ciebie zaufanie...
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
juz tlumacze...sprawa ciąży: chodzi o to co rozmawialem z kolega ze z ta dziewczyna warto zalozyc rodzine a on mi niekiedy zas docinał ,,tatus sie znalzl,, i takie podobne , ciąża jej ze mną... ale tej ciazy nigdy nie bylo... a on byl pijany gdy jej to mowil...ona nalezy do ludzi , u których liczy sie opina jaką mają o niej inni... uwaza ze ludzie teraz sie z niej smieja ...
a zabolal ją ten tekst z ta ciążą, uważa że ja tak powiedzialem temu koledze a on zas jej ale ja jej mowilem co i jak wyglądało dokładnie. bylem u jej siostry ostatnio i niby gadalismy ale widze po niej ze nie ufa mi... jak odbudowac to
 

ufol70

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Post jest tak chaotyczny że nic nie rozumiem. Impreza, pijacy, nagle usunięta ciąża, siostra. Kurdę jakie jest pytanie? Jak odbudować relacje.
Zastanów się dlaczego relacja się zburzyła. Przeanalizuj w którym momencie zawiodłeś i napraw to. Np okaże się że nie byłeś wsparciem emocjonalnym - to teraz bądź tym wsparciem. Ogólnie cokolwiek się stało z czasem dziewczyna zapomni, jeżeli będziesz przy niej to Ona to doceni. Przynajmniej tak powinno być w teorii.
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
Ogólnie cokolwiek się stało z czasem dziewczyna zapomni, jeżeli będziesz przy niej to Ona to doceni. Przynajmniej tak powinno być w teorii.
ale co ona ma docenić? :mruga: szczeniackie zachowanie?

chodzi o to co rozmawialem z kolega ze z ta dziewczyna warto zalozyc rodzine a on mi niekiedy zas docinał ,,tatus sie znalzl,, i takie podobne , ciąza anity ze mna... ale tej ciazy nigdy nie bylo... a on byl pijany gdy jej to mowil...anita nalezy do ludzi , u których liczy sie opina jaką mają o niej inni... uwaza ze ludzie teraz sie z niej smieja ...
a zabolal ją ten tekst z ta ciążą, uważa że ja tak powiedzialem temu koledze a on zas jej ale ja jej mowilem co i jak wyglądało dokładnie. bylem u jej siostry ostatnio i niby gadalismy ale widze po niej ze nie ufa mi... jak odbudowac to

chodzi o to, że ona nie ufa Tobie, ponieważ jesteś pepla :p Wszystkie swoje plany omawiasz z kumplami przy piwie? błąd! Swoich nieogarniętych kumpli trzymaj od niej z daleka :]

Co do opinii to oglądnij sobie film 'Malena'... czasem opinia innych rzeczywiście może zrujnować komuś życie.

Nawet jeśli ludzie z niej się śmieją to z Twojej winy i z Twojego za długiego języka i bezmyślności...

Nie wiem co masz zrobić by ona zaczęła Ci ufać. Nie umiem odpowiedzieć Ci na te pytanie.
 
N

NaSzczycie

Guest
no to kup jej kwiaty i przeproś na kolanach (albo nie wiem napisz jakiś wiersz):)) a jak ci wybaczy to porozmawiaj z nią a jak nie to daj jej spokój na jakiś czas;) powodzenia i życzę szczęścia;dd
 
N

NaSzczycie

Guest
no to napisz jej wiersz kup kwiaty zrób jakąś kolacje i poproś jej siostrę żeby wyciągnęła ją w to miejsce gdzie będziesz czekał z całym opakowaniem i daj jej jakiś prezent:))tylko nie wydzwaniaj do niej i nie wysyłam po 100 esów dziennie bo to z reguły kończy się dość szybko:))
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
dzis bylem dwa razy u niej i jej siostry zas , moze sie uda ale musze zrobic cos co zszokuje ją
 
N

NaSzczycie

Guest
tylko nie przesadź i pamiętaj żebyś się bardzo nie narzucał jej bo w końcu nie wytrzyma;)) i lepiej żeby się nie dowiedziała że założyłeś temat o niej ;dd
 
N

NaSzczycie

Guest
ty ją znasz najlepiej i wiesz co ona lubi^^ tak że masz już sprawę załatwioną;dd
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
no tak, znam ja i to dobrze ale nie wiem co mam zrobic... czy odczekac chwile czasu i zaczac dzialac jak zacznie tesknic za mna czy odrazu dzialac
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
a skąd będziesz wiedział, że za Tobą tęskni?
skoro ją znasz dobrze to na to pytanie
czy odczekac chwile czasu i zaczac dzialac jak zacznie tesknic za mna czy odrazu dzialac
musisz odpowiedzieć sobie sam.

Moim skromnym zdaniem powinieneś postąpić jak porządny facet. Wystarczy przeprosić, wyjaśnić sprawę tak jak ty to widzisz, wysłuchać to co ma ona do powiedzenia i dać jej czas na przemyślenie. Wymuszając decyzje natychmiast spisujesz się na pozycję przegraną...

a skąd będziesz wiedział, że za Tobą tęskni?
skoro ją znasz dobrze to na to pytanie
czy odczekac chwile czasu i zaczac dzialac jak zacznie tesknic za mna czy odrazu dzialac
musisz odpowiedzieć sobie sam.

Moim skromnym zdaniem powinieneś postąpić jak porządny facet. Wystarczy przeprosić, wyjaśnić sprawę tak jak ty to widzisz, wysłuchać to co ma ona do powiedzenia i dać jej czas na przemyślenie. Wymuszając decyzje natychmiast spisujesz się na pozycję przegraną...
 
Do góry